UEFA Avrupa Ligi şampiyonunu evine SunExpress uçurdu

UEFA Avrupa Ligi kupasını kazanan Eintracht Frankfurt futbol takımı, maçtan sonrasında hususi Eintracht Frankfurt giydirmeli SunExpress uçağı ile Frankfurt’a döndü.

SunExpress’in resmi hava yolu partneri olduğu Eintracht Frankfurt ekibi, UEFA Avrupa Ligi final müsabakasını kazandıktan sonra Sevilla’dan ortalama 2,5 saatlik devam eden uçuşun peşinden Frankfurt Havalimanı’na indi ve havalimanında coşkuyla karşılandı.

Eintracht Frankfurt ekibi için hususi giydirilen Boeing 737-800 SunExpress uçağının önünde Avrupa Ligi kupasıyla hatıra fotoğrafları çektiren ekip, sonrasında kutlamalar için binlerce Eintracht taraftarının büyük coşkuyla beklediği Frankfurt Römer Meydanı’na götürüldü.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak kuruluşu SunExpress, Eintracht Frankfurt futbol takımının uzun zamandır sponsoru ve resmi hava yolu ortağı. Tatil hava yolu SunExpress, Eintracht Frankfurt takımını 17 Mayıs’ta büyük final için Sevilla’ya uçurmuştu. SunExpress ve Eintracht Frankfurt ekibi arasındaki konsorsiyum, 2017/18 Bundesliga sezonundan beri devam ediyor.

Hibya Haber Ajansı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*