En İyi Meyve Fidanları Fidan İstanbul’da

En İyi Meyve Fidanları Fidan İstanbul’da

Fidan İstanbul web sitesinde 600 civarında farklı meyve fidanı satışa sunuluyor. Firmanın kendi fidanlık alanında yetiştirdiği fidanların yetiştirilmesi ve satışı için yasal gereklilikler yerine getirilmiştir. Dolayısıyla fidanlar bakanlık sertifikalı olarak satışa sunulmaktadır.

Meyve Fidanı Çeşit Zenginliği

Fidanların geniş çeşitlilik içinde olması alıcıların istedikleri meyve fidanı çeşitlerini bulmalarını kolaylaştırıyor. Yüzlerce çeşit içinde müşterilerin yaşadıkları bölgenin iklimine ve yetiştirecekleri alanın özelliklerine uygun seçimler yapılabiliyor.

Satış, Kargo ve Ödeme Kolaylıkları

Firmanın ürünleri müşteri memnuniyetinin sağlanması için piyasadaki fiyatların oldukça altında satılır. Çeşitli kampanya ve promosyonlar sayesinde indirimli olarak fidan satın almak da mümkün olabilir.

Meyve fidanı satışlarında müşterilerin kişisel bilgilerinin güvenliği için SSL sertifikası kullanılır. Bu sistemle müşteri bilgileri kaydedilmez ve kötü niyetli kişilerin müdahalesi engellenir.

Kargo işlemleri yolda geçecek zamanın minimuma indirilmesini sağlayacak şekilde yapılır. Hafta sonlarında kargo şirketlerinin çalışmayacağı hesaplanarak hafta başında kargolar gönderilir ve böylece fidanların yolda fazla beklememesi sağlanır. Saksı içinde kargolanan fidanlar yola çıkmadan sulanır. Böylece yolda sarsılmaması ve stres yaşamaması sağlanır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*