AVUKAT LEMAN TÜRKMENOĞLU İŞ DÜNYASINDA DEPREM YARATTI

AVUKAT LEMAN TÜRKMENOĞLU İŞ DÜNYASINDA DEPREM YARATTI

Tanınmış  sanayici ve iş insanlarından Bora Ellialtıoğlu ve Barış Öztop hakkında ağır suçlamalar …..

BOTECH GRUP ŞİRKETLERİ OLARAK Uydu dağıtım sistemleri , Güvenlik Kamera Sistemleri , Led Monitör Sistemleri ile çok sayıda kamu kurumuna ve özel sektöre  ürün ve hizmet veren, verdiği hizmet sebebi ile de çok sayıda  kişisel veriyi datasında bulunduran BOTECH grup şirketlerinin  ortakları arasında bir müddettir yaşanılan problemler , BOTECH tarafından verilen hizmetlerde sıkıntıya sebep olmuştu.

Güvenlik sistemlerinde verilen hizmetlerin aksaması çok sayıda mağdur oluşmasına sebep olmuş iken bu kez BOTECH kredi borçlarını ve çeklerini  ödememeye başladı.

Anlaşıldığı kadarı ile BOTECH GRUP ŞİRKETLERİNİN  ORTAKLARI ARASINDA Kİ PROBLEM, BOTECH’İN  taahhütlerini yerine getirmesine de engel oldu.

Finansal açıdan bir problem yaşamayan ve mali krizde olmayan BOTECH  her nedense piyasaya  vermiş olduğu çekleri ve bankalardan kullandığı kredileri ödememeye başladı.

BOTECH TARAFINDAN VERİLEN ÇEKLERİN KARŞILIKSIZ ÇIKMASI , KREDİLERİN BANKALAR TARAFINDAN GERİ ÇAĞRILMASI ORTAKLAR ARASINDA BÜYÜK BİR KRİZE SEBEP OLURKEN İŞ GELİŞTİRMENİN BAŞINDA YER ALAN ORTAKLARDAN ZEYNEP ŞENKAYA’NIN DİĞER ORTAKLAR TARAFINDAN ŞİRKETE GİRİŞİNİN ENGELLENDİĞİ GELEN HABERLER ARASINDA .

BOTECH ulusal ve uluslararası pazarda ciddi pazar payına sahip ve özellikle savunma sanayiinde geliştirdiği   ürün ve hizmetler ile  dikkat çektiğinden ortaklar arasında ki  problemin de giderileceği beklendiği sırada  BOTECH’E DARBE  ALACAKLILARINDAN VE ALACAKLILARIN HUKUK DANIŞMANI AV.LEMAN TÜRKMENOĞLU’NDAN GELDİ.

GİZEMLİ BİR AVUKAT OLAN VE BU GİZEMİNİ  KORUYAN AV.LEMAN TÜRKMENOĞLU, ULUSLARARASI ŞİRKETLERİN VE İŞ İNSANLARININ ÖZEL HUKUK DANIŞMANI OLARAK ELDE ETTİĞİ BAŞARILAR İLE ÜNLÜDÜR. ŞİMDİ DE   BOTECH’TEN ALACAKLI OLAN BİR KISIM ŞİRKETLERİN HUKUK DANIŞMANI OLARAK BOTECH GRUP ŞİRKETLERİ VE ORTAKLARI HAKKINDA CİDDİ SUÇLAMALAR İLE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

BOTECH HAKİM ORTAKLARI  BORA ELLİALTIOĞLU VE BARIŞ ÖZTOP BAŞTA OLMAK ÜZERE 20 KİŞİYE YAKIN YETKİLİ VE HİSSEDAR HAKKINDA ,

NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK, HİLELİ İFLAS, SERMAYE PİYASASI KANUNUNA AYKIRILIK , MALİ SUÇLAR , USULSÜZ FİNANS İŞLEMLERİ GİBİ İDDİALAR İLE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN AV.LEMAN TÜRKMENOĞLU,

SAVCILIĞA VERDİĞİ  DİLEKÇEDE AYRICA SERMAYE PİYASASI KURULU İLE MASAK’A İHBARDA BULUNULARAK BORA ELLİALTIOĞLU VE BARIŞ

ÖZTOP İÇİN YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI GETİRİLMESİNİ VE MAL VARLIKLARINA  TEDBİR UYGULANMASINI DA TALEP ETTİ.

Bilindiği üzere Av.Leman Türkmenoğlu geçtiğimiz yıl Eminönü Balık Ekmek teknesine kayyum tayin ettirerek  balık ekmek mafyasına  vurduğu darbe ve Sabancı Ailesi tarafından yabancılara satışı yapılan ve satıldıktan sonra fabrikaları kapatılarak konkordato talep eden  Temsa Ulaşımı  Sabancı Ailesine tekrar geri aldırarak Temsa Ulaşımda   fabrikaların açılmasını, işçilerin tekrar işe başlamasını ve Temsa Ulaşımın tüm borçlarını ödemek zorunda kalmasını sağlaması ile gündeme gelmişti.

ŞİMDİ DE  BORA ELLİALTIOĞLU VE BARIŞ ÖZTOP İLE BOTECH GRUP ŞİRKETLERİNDE Kİ TÜM YETKİLİLERİ SAVCILIĞA VEREN AV.LEMAN TÜRKMENOĞLU’NUN BU KEZ HEDEFİNDE KİMLER VEYA NELER  VAR BİLMİYORUZ AMA BİLİNEN BİR GERÇEK VAR Kİ O DA İDDİALARIN VE SUÇLAMALARIN ÇOK AĞIR OLDUĞUDUR…..

SAVCILIK DOSYASINDA DETAYLARI YER ALAN İDDİALARIN VE SUÇLAMALARIN KARŞISINDA BOTECH YETKİLİLERİ BORA ELLİALTIOĞLU VE BARIŞ ÖZTOP  TARAFINDAN VERİLECEK SAVUNMA MERAKLA BEKLENİYOR.

Savcılık dosyasında yer alan iddiaların doğru olması halinde BOTECH grubunu ve ortaklarını çok  sıkıntılı ve sarsıcı  günler bekliyor…… Leman turkmenoglu botech

The post AVUKAT LEMAN TÜRKMENOĞLU İŞ DÜNYASINDA DEPREM YARATTI first appeared on İrfan Haber.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*