Çubukta Patates İyi Gelecek

 

 

Patates, dünya mutfağında tartışmasız çok önemli bir yere sahiptir. Yetiştiği her coğrafyanın yeme içme kültürü içerisinde çok farklı tatlara hayat vermiş ve çok çeşitli hazırlanma yöntemleri ile de daha uzun yıllar bu popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Kızarmış patates tartışmasız en çok tüketilen gıdalardan birisi olup şekil ve lezzet olarak değişik yöntemler ile tüketici ile buluşmaktadır. Çubukta patates, sizlere bu harika besini çok farklı ve lezzetli bir sunum ile yeme fırsatı sunuyor. Özel olarak hazırlanılan çubukta patates baharatı ile harmanlanmış patatesler çubukta patates çubuğu sayesinde özel tasarım olan çubukta patates makinası üzerine yerleştirilip hazırlanmaktadır. Daha fazla patates sevenlere hizmet verebilmek için küçük çubukta patates arabası geliştirerek siz müşterilerimizin arzu ettiği her yerde patates yiyebilmesini sağlıyoruz.

Çubukta Patates Nasıl Bu Kadar Lezzetli?

Çubukta patates, lezzet konusunda sıradan kızarmış patateslere göre sizlere çok daha fazlasını veriyor. Bu harika lezzeti yaratan ise, özel olarak hazırlanmış çubukta patates baharatı ve kullandığımız sosların mükemmel uyumu. Bu baharatlar taze ve yeni pişmiş bir kıvrık patates üzerinde tüm hoş kokuları salarak patatesi daha da lezzetli bir hale getiriyor ve bu farklı lezzeti sizlere en güzel hali ile sunmuş oluyoruz. Bu baharat ile bambaşka bir tada bürünmüş olan patateslerin Bir defa tadına baktıktan sonra klasik sade kızarmış patatesler artık eskisi kadar çekici gelmeyecektir. Farklı boyutlarda seçebileceğiniz çubukta patates çubuğu ile bu süper lezzetten ne kadar yiyebileceğinizi seçebilir ve çubukta patates arabası üzerinde siz müşterilerimize sunduğumuz egzotik sosları deneyebilirsiniz. Çubukta patatesin bu kadar lezzetli olması, onun özel olarak tasarlanan çubukta patates makinası kullanılarak sıra dışı bir görünüme sahip olmasıdır.

 

Çubukta Patates Nasıl Yapılır?

Bu eşsiz çubukta patates lezzetinin yolculuğu besleyici patatesler ile başlar ancak özel tasarım olan çubukta patates makinası ile patatesler buluşunca, tüm lezzet algınız değişir. Bu makine, paslanmaz çelik olup, patatesler hangi boyda olursa olsun onları aynı kalınlıkta kıvırarak keser ve çubukta patates çubuğu üzerine geçirir. Hazırlanan patatesler kızgın yağda sıhhi bir ortamda kızartılır ve sonrasında farklı baharatların bir araya gelmesi ile hazırlanan çubukta patates baharatı ile tatlandırılarak servis edilir. Çubukta patates arabası üzerinde bulunan soslar ile de bu harika lezzete lezzet katabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*