Coşkunöz Holding 23 Nisan’ı fotoğraf şenliğiyle kutluyor: “Çocuklarımızın Hayalindeki Çevre”

Coşkunöz Holding 23 Nisan’ı fotoğraf şenliğiyle kutluyor: “Çocuklarımızın Hayalindeki Çevre”

Coşkunöz Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve TBMM’nin kuruluşunun 101’inci yılını çalışanlarının çocuklarının çizdiği ...

Coşkunöz Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve TBMM’nin kuruluşunun 101’inci yılını çalışanlarının çocuklarının çizdiği fotoğraflarla kutluyor. Çocuklar “Hayalimizdeki Çevre” teması ile özledikleri doğayı ve çevreyi resme döktü. Çocukluğun geniş düş dünyasını ve çocukların bu dünyadan beklentilerini yansıtan rengarenk fotoğraflara, holdingin web sitesinden ulaşılabiliyor. Coşkunöz Holding çalışanlarının 4-14 yaş ortası çocuklarının katıldığı fotoğraf şenliğinde iştirakçilere sürpriz ikramlar de dağıtıldı.

Mavi gökyüzü, pak bir dünya, maskesiz oyunlar

Güç bir yılın akabinde çocukların keyifli yarınları, pak bir etrafla birlikte hayal etmesini ve güç vakitlerde hayal gücünü kullanmanın insan için kıymetini göstermeyi hedefleyen fotoğraf şenliğine, Coşkunöz Holding çalışanlarının çocukları 180 fotoğrafla katıldı. Çocukların, yaratıcılıklarını kullandığı ve doğayı capcanlı renklerle boyadığı fotoğraflar, Coşkunöz Holding’in web sitesinde sergilenmeye devam edecek. Çocukların ve gençlerin eğitimine verdiği kıymet ve yürüttüğü projelerle ülkenin geleceğine ışık tutmaya çalışan Coşkunöz Holding, fotoğraf şenliğiyle de çocukların düş kurup umut etmeye devam etmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)