HUAWEI ses eserleri etraf müdafaa tedbirlerini güçlendirmek için kesime liderlik ediyor

HUAWEI ses eserleri etraf müdafaa tedbirlerini güçlendirmek için kesime liderlik ediyor

HUAWEI ses eserleri etraf muhafaza tedbirlerini güçlendirmek için kesime liderlik ediyor Memleketler arası alanda tanınan bir kontrol ...

HUAWEI ses eserleri etraf muhafaza tedbirlerini güçlendirmek için kesime liderlik ediyor

Memleketler arası alanda tanınan bir kontrol, kıymetlendirme, test ve sertifikasyon kuruluşu olan SGS, HUAWEI FreeBuds 4i’ye Smart Green Medal sertifikası verdi. 2020’de HUAWEI’nin amiral gemisi kulaklıkları HUAWEI FreeBuds Pro, SGS tarafından verilen dünyanın birinci Smart Green Medal sertifikasını almıştı.

Standart araştırma ve geliştirmede kapsamlı tecrübeye sahip, memleketler arası alanda tanınan bir kontrol, kıymetlendirme, test ve belgelendirme kuruluşu olan SGS, HUAWEI’nin akıllı ses eserlerinin yeşil standartları üzerine araştırma ve geliştirmesinin başlangıcından bu yana, ses eserlerinin yüksek etraf standartlarına ulaşmasına yardımcı olmak için faal olarak profesyonel tavsiye ve tahliller sağladı.

SGS’deki uzmanlar, olağan eserlerin sertifikasyonundan farklı olarak, Smart Green Medal sertifikası gerekliliklerini yerine getirip getirmediğini anlamak için eseri materyal güvenliği, dinleme güvenliği, kullanım güvenliği, radyasyon güvenliği ve pil güvenliği dahil olmak üzere beş kriterden oluşan kapsamlı bir kıymetlendirme sürecinden geçirdiler.

Olağan tüketici eseri sertifikalarından farklı olan Smart Green Medal sertifikası, eseri bilimsel olarak pahalandıran daha yüksek bir standarda sahip ve kesimde yaygın olarak kabul görüyor. SGS’nin sertifikasyonu tüketicilere sadece daha çevreci, daha sağlıklı, daha inançlı ve daha yeterli ses eserleri sağlamakla kalmıyor, birebir vakitte tüm akıllı ses eserleri dalını çevreci standartları sürdürme konusunda motive ediyor.

Yeşil eser konsepti

HUAWEI, kendisini toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeye ve daima yeşil ve güç tasarrufu sağlayan teknolojik yeniliklerle kullanıcıların sıhhatini ve çevreyi muhafazaya adıyor. Yıllar süren geliştirmelerin akabinde, yeşil teknoloji ve etraf müdafaa kavramı HUAWEI’nin eser planlama, tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim, teslimat, işletim ve bakım süreçlerinin tüm istikametlerine entegre edildi.

SGS Sertifikasyonunu elde etmek için HUAWEI, HUAWEI FreeBuds 4i’nin eser ömrünün her kademesinde etraf üzerindeki tesirini en aza indirmek için çeşitli ihtiyaçları yerine getirdi. Aygıt, üretim sürecinde sürdürülebilir gereçlerin seçilmesi sayesinde çevresel tesirlerini en aza indirecek formda tasarlandı. Örneğin, biyo bazlı materyaller içeren plastik modüllere ek olarak hem ambalaj hem de kullanım kılavuzu soya mürekkebi ile basıldı. Gereçlerin geri dönüştürülebilirliğini ve geri kazanılabilirliğini en üst seviyeye çıkarmak için muhakkak ziyanlı unsurların kullanımı büyük ölçüde azaltıldı. HUAWEI FreeBuds 4i tasarlanırken, aygıtların güç tüketimini azaltmaya yardımcı olan güç tasarrufu sağlayan bileşenler ve yazılımlar kullanıldı. Pil, HUAWEI FreeBuds 4i’nin inançlı performansını garantilemek için çok sıcaklık testi yahut sıkma testi üzere çeşitli senaryolarda da test edildi.

HUAWEI FreeBuds 4i kullanımının konforunu artırmak açısından aygıt, daha rahat bir kullanım tecrübesi sunmak için hafif ve esnek PEEK + PU polimer diyafram kullanıyor. Ar-Ge uzmanları, kulak kanalının haline doğal olarak ahenk sağlayabilmesi için silikon kulak ucunun boyutunu bilimsel usullerle ayarlayarak, kullanıcının rastgele bir rahatsızlık yaşamamasını sağlıyor.

HUAWEI FreeBuds 4i’nin SAR kıymeti, radyasyon güvenliği açısından tüketicilerin sıhhatini korumak için milletlerarası SAR standardının yüzde 40 daha azına nazaran tasarlandı.

Doğal etrafın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve güvenliğini müdafaaya kararlı olan HUAWEI, teknolojik ilerleme yoluyla tüketicilerin ömür kalitesini uygunlaştırmayı, dalın sürdürülebilir gelişimini teşvik etmeyi ve bölümün daha çok etraf şuuruna sahip olmasına öncülük etmeyi amaçlıyor.

Harika genel performans

HUAWEI FreeBuds 4i, 10 mm dinamik şoför ve kompakt gövdeye yerleştirilmiş kompozit diyafram ve üç düzeyli istikrarlı ses sunmak için yerleşik profesyonel ayar algoritmaları ile azımsanmayacak bir ses kalitesi sunuyor. HUAWEI ses mühendisleri grubu, mümkün olan en düzgün frekans karşılığı parametrelerini elde etmek için denetimli bir laboratuvar ortamında, gürültülü bir ortamda ve sıradan günlük senaryolarda ses kalitesini ayarladı. Bu uğraş, HUAWEI FreeBuds 4i’yi gitar, davul, vokal ve piyano müziği üzere çok çeşitli tanınan ses tarzları için uygun hale getirerek, insanların dinleme alışkanlıklarına nazaran bilimsel olarak optimize edilmiş ses kalitesi sağlıyor. HUAWEI FreeBuds 4i, gürültülü ortamlarda bile daha güzel ses kalitesi sağlamak için bunu faal gürültü engelleme ile birleştiriyor.

Yumurta hali, HUAWEI FreeBuds 4i’yi kullanıcı için daha rahat hale getiren, kulaklık gövdesinin tabanında bile yuvarlak bir dış yüzeye sahip. Kullanıcının kulakları üzerindeki yükü azaltmak için, kulaklık gövdesinin tartısı tekrar tekrar test edilerek kulaklık başına yalnızca 5,5 gram olacak formda ayarlandı. Kulaklıklar ayrıyeten üç farklı boyutta yumuşak silikon kulaklık ucuna sahip. Böylelikle kullanıcılar kendi kulakları için en rahat boyutu seçebiliyorlar. FreeBuds 4i, hem Android hem iOS aygıtlarla uyumlu olarak tüm fonksiyonları kullanılabilir formda çalışabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)