Jll Türkiye, Agora antalya alış veriş ve cümbüş merkezi’nin idaresini aldı.

Jll Türkiye, Agora antalya alış veriş ve cümbüş merkezi’nin idaresini aldı.

Odak Group’un 40 yılı aşkın inşaat deneyimi ve 18 yıllık gayrimenkul geliştirme ve idare deneyiminin bir ortaya gelmesi ile hayata geçen, Akdeniz ...

Odak Group’un 40 yılı aşkın inşaat deneyimi ve 18 yıllık gayrimenkul geliştirme ve idare deneyiminin bir ortaya gelmesi ile hayata geçen, Akdeniz’in en yeni ve en büyük alışveriş merkezi Agora Antalya Alışveriş ve Cümbüş Merkezi, Antalya Kepez’de hizmet vermeye devam ediyor. 270 bin metrekare üzerine şurası merkezi pozisyonu, 75 bin metrekare kiralanabilir alanı, 2.400 araçlık otopark kapasitesi ile 2017 yılından bu yana ulusal ve küresel markaları, gurme restoranları, sinema, temapark, cümbüş merkezi ve 20 bin metrekarelik alanda hizmet veren IKEA ile Agora Antalya Alışveriş ve Cümbüş Merkezi’nde, giysiden aksesuara, kozmetikten konut dokumasına, kitaptan teknolojiye kadar öncü yerli ve yabancı markalar yer alıyor.

Bu özel iş birliği için heyecanlı olduklarını lisana getiren JLL Türkiye Eş CEO’ları Dora Şahintürk ve Tarkan Ander “Alışveriş merkezleri, kentlerin gelişmesine katkıda bulunan ve yalnızca alışveriş için değil, ömür alanı olmaları manasında da kıymetli bir rol üstleniyor. Agora Antalya Alışveriş ve Cümbüş Merkezi’nin Antalya’da bu öncü misyonu üstlenmesi için çalışacağız. JLL Türkiye olarak bizim için bu özel projenin bir kesimi olmak memnunluk verici” dedi.

Dalın önde gelen firmaları ortasında yer alan JLL Türkiye ile iş iştirakine başlamaktan memnunluk duyduğunu belirten Odak Group İdare Şurası Üyesi İrem Oral Kayacık, “ JLL Türkiye’nin sahip olduğu küresel ve mahallî bilgi birikimi ile Odak Group’un 18 yılı aşkın AVM geliştirme ve idare deneyiminin ortak bir sinerji yaratarak projenin daha da gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)