Kendi delirmemin sorumluluğunu kimseye yüklemek istemem.

Kendi delirmemin sorumluluğunu kimseye yüklemek istemem.

Çekimleri Güçlü PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki aralık tedbirleri ile gerçekleştirilen, Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak ...

Çekimleri Güçlü PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki aralık tedbirleri ile gerçekleştirilen, Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu Güçlü PSM Youtube kanalının yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” yeni kısmında Nova Norda’yı ağırladı.

“En son bir buçuk sene evvel konser verdim. Artık diğerlerinin anılarıymış üzere hissediyorum o günleri”

Yeni kısmında Gülinler’in konuğu olan Nova Norda, hem pandemi sürecinin kendisi için nasıl bir tecrübe olduğunu hem de pandemide hayata geçirdiği yeni projelerini anlattı.

En son canlı konserinin üzerinden bir buçuk sene geçtiğini belirten Nova Norda; “Pandemi sürecinde yaz aylarında bir aktifliğe katıldım fakat bence konser denilemez. Müzik söyledim diyebilirim. Seyirci de vardı. Lakin en son konser performansımın üzerinden bir buçuk sene geçmiştir. Artık buradan bakınca oburlarının anılarıymış üzere görünüyor bana. Güya bir buçuk sene değil de, çok daha eski zamanlarmış üzere hissediyorum.” kelamlarıyla söz etti.

Mart 2021’de Korhan Futacı ile birlikte çıkarttığı “Cehennem” teklisi ile de isminden kelam ettiren Norda; “Acaba kabul eder mi diye tereddütlerle gitmiştim Korhan Futacı’ya. O da çok sevdi şarkıyı sağ olsun. Bir hafta içerisinde son haline geldi. Dinleyenlerden de çok hoş geri dönüşler oldu. Halbuki kelamları altına imzamı atacağım kelamlar değil. Mesela “Beni bile delirttiniz.” cümlesinde bile kısmı olabilir lakin delirmemin sorumluluğunu kimseye yüklemek istemem ben. Ya da “rüzgar essin, fırtına benim.” çok tezli.” kelamlarıyla “Cehennem” teklisini ve ortaya çıkış sürecini de izleyicilerle paylaştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)