Paklar apartmanı’nın duvarı filli boya momento silan ile daha da pak.

Paklar apartmanı’nın duvarı filli boya momento silan ile daha da pak.

Filli Boya’nın Momento Silan Kehribar 60 rengi Paklar Apartmanı duvarını renklendiriyor! Başarılı oyuncu takımıyla dikkat çeken ve son periyoda ...

Filli Boya’nın Momento Silan Kehribar 60 rengi Paklar Apartmanı duvarını renklendiriyor!

Başarılı oyuncu takımıyla dikkat çeken ve son periyoda damgasını vuran ‘Masumlar Apartmanı’nın duvarları Filli Boya Kehribar 60 ile renkleniyor! Filli Boya’nın etkin silikon teknolojisi ile güçlendirilen Momento Silan, ‘tam silinebilir ve yıkanabilir boya’ olma özelliğiyle Paklar Apartmanı karakterlerinin de favorisi oluyor. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu olmayan Momento Silan, etraf dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Günahsızlar Apartmanı’nın son kısmında duvar boyama sahnesinin baş kahramanı Filli Boya Kehribar 60 oluyor! Ömür alanlarına renklerin gücünü yansıtan Filli Boya, dala getirdiği yenilikçi eserleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Filli Boya’nın etkin silikon teknolojisi ile güçlendirilen Momento Silan, ‘Tam Silinebilir’ özelliğinin yanı sıra ‘Yıkanabilir’ özelliğini de bir ortada sunuyor. Etkin silikon teknolojisiyle boyaya; duvarlarda oluşan kirlere karşı daha üstün dayanım gücü kazandırılırken, yıkanabilir özelliği sayesinde ise duvarlar, evsel temizleyicilerle (çamaşır suyu, yağ sökücü vs.) tekraren yıkansa ve silinse dahi birinci günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini en yeterli formda koruyor. Momento Silan ipeksi mat® dokuile duvarlar zahmetsizce silinerek her keresinde yine boyanmış üzere hayat alanınınız da tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturuyor.

Momento Serisi, tam silinebilme&yıkanabilme özelliği, üstün dayanımı, geniş renk seçenekleri ve her beğeniye uygun farklı dolu ve parlaklıklarıyla salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak banyo, balkon ve antreler üzere konutunuzdaki tüm yerlerde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Momento Serisi’nden faal silikon teknoljisi ile güçlendirilen ‘Tam Silinebilir’ ve ‘Yıkanabilir’ özelliklere sahip soft mat® doku ve parlaklık ile Momento Max, hayat alanlarına estetik bir görünüm kazandırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)