TEB Özel Infinite Card Limited Edition ile ayrıcalıklı bir hayat

TEB Özel Infinite Card Limited Edition ile ayrıcalıklı bir hayat

TEB Özel Bankacılık, müşterilerine sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek siyah rengi ve metal dizaynıyla göz kamaştıran, birebir ...

TEB Özel Bankacılık, müşterilerine sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek siyah rengi ve metal dizaynıyla göz kamaştıran, birebir vakitte kullanıcılarına yurt içi ve yurt dışında ayrıcalıklar sunan yeni seçkin kredi kartı “TEB Özel Infinite Card Limited Edition”ı müşterilerinin kullanımına sundu. TEB Özel Infinite Card Limited Edition; iş, seyahat, kültür-sanat, restoran yahut günlük yaşama dair birçok alanda ayrıcalık sunuyor.

Türkiye’de özel bankacılığın kurucusu ve birinci uygulayıcılarından olan TEB Özel Bankacılık, varlık idaresi alanındaki uzmanlığıyla müşterilerinin bankacılık ve finansman süreçlerine uzun vadeli kıymet katmayı hedeflerken sunduğu eser ve hizmetlerle de onların ömürlerine ayrıcalıklar getirmeyi hedefliyor. Portföyünde bulunan seçkin kredi kartlarıyla müşterilerinin iş ve özel ömürlerini farklılaştıran TEB Özel, yeni özel kredi kartı “TEB Özel Infinite Card Limited Edition”ı müşterilerinin kullanımına sundu.

“TEB Özel Infinite Card Limited Edition”, siyah tasarımı ve metal yapısıyla dikkat çekerken kullanıcılarına getirdiği fırsatlarla da fark yaratıyor. Otel ve restoran harcamalarında yüzde 10 indirim, avans mil programı, fiyatsız lounge kullanımı ve havalimanı otoparklarında yüzde 50 indirim, concierge hizmetleri, hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim fırsatlarının yanı sıra VISA’nın küresel ayrıcalıkları da kart sahiplerine sunuluyor.

TEB Ferdî ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, 1989 yılından bu yana özel bankacılık alanında emniyetli ve dengeli bir çizgide ilerlediklerini belirterek “TEB olarak Türkiye’de bu alanda hizmet veren birinci bankalardan biriyiz ve bu alandaki önderliğimizi yeni eser ve hizmetlerimizle bedel katarak devam ettiriyoruz. Bu kapsamda 11 Özel Bankacılık Merkezimiz ve 4 Şube İçi Hizmet Noktamızda TEB Özel müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için çalışıyor, onların talepleri doğrultusunda eserler geliştiriyoruz. TEB Özel markasının kalitesini ve ayrıcalığını vurguladığımız en yeni eserimiz ise TEB Özel Infinite Card Limited Edition kredi kartı oldu. Müşterilerimiz kartı ellerine aldıkları birinci andan, avantajlarından yararlanacakları ana kadar çok geniş bir çerçevede TEB Özel müşterisi olmanın farkını yaşayacaklar. TEB Özel olarak müşterilerimize her vakit en güzelini sunmak için hizmetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

TEB Özel Infinite Card Limited Edition’dan özel fırsatlar

TEB Özel Infinite Card Limited Edition, müşterilerine çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Örneğin kart sahipleri yurt içinde ve yurt dışındaki otel ve restoran harcamalarında yüzde 10 indirim kazanıyor. TEB Özel Infinite Card Limited Edition kullanıcıları “Mil Programı” ile kazandığı bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabiliyor, üstelik kartta kâfi bonus olmasa bile avans mil kullanıp harcama kelamı vererek istediği hava yolu firmasından dilediği yere alan vergisi dahil parasız bilet alabiliyor.

Havalimanı lounge’ları fiyatsız

Müşteriler, TEB Özel Infinite Card Limited Edition ile 100 ülkede 300’den fazla kentteki havalimanında 850’yi aşkın lounge’dan bir konukları ile birlikte fiyatsız faydalanabiliyor. Ayrıyeten birçok havalimanı otoparkında da kart sahiplerine özel yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Kültür ve sanat avantajları da Infinite Card Limited Edition’da

Kullanıcılarına iş yahut seyahat odaklı avantajların yanı sıra kültürel aktiviteler için de fırsatlar sunan TEB Özel Infinite Card Limited Edition, kart sahiplerinin hafta içi yapacağı 100 TL ve üzeri harcamalarına karşılık olarak hafta sonu alacakları sinema yahut tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim sağlıyor.

1.000’i aşkın işyerinden özel teklifler

Kart sahipleri VISA Luxury Hotels Collection ile dünyanın en seçkin otellerinde özel tekliflerden yararlanabileceği üzere dünya genelinde otelden lüks giysi markalarına, araç kiralama hizmetlerinden lüks restoranlara kadar farklı dallarda 1.000’i aşkın seçkin üye iş yerlerinde TEB Özel Infinite Card Limited Edition’a özel tekliflerden faydalanabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)