Yalınlığın Gücünü Marla Koltuk Kadrosu İle Keşfedin

Yalınlığın Gücünü Marla Koltuk Kadrosu İle Keşfedin

Klâsik ve çağdaş tasarım anlayışını yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan Divanev, savını yalın dizaynından alan Marla Koltuk Ekibi ile ...

Klâsik ve çağdaş tasarım anlayışını yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan Divanev, savını yalın dizaynından alan Marla Koltuk Ekibi ile konutunuzu güzelleştiriyor.

“İyi ve kaliteli bir mesken ömrü herkesin hakkı” fikrinden yola çıkan Divanev, Marla Koltuk Kadrosu ile istek ettiğiniz şıklığı ve işlevselliği meskeninize getiriyor. Çağdaş ve yalın bir dizayna sahip Marla Koltuk Ekibi, keten, kadife ve deri görünümlü kumaş seçenekleriyle zevkinizi salonunuza yansıtmanıza imkân veriyor. Yüksek konfor sağlayan çok katmanlı sünger teknolojisi kullanılan oturum yapısıyla rahat ve dingin bir dinlenme ortamı sunan Marla Koltuk Ekibi, sırt kısmında bulunan özel sistem sayesinde çarçabuk yatağa dönüştüğü için hem konuklarınız hem de sizin için konforlu bir uyku alanı yaratıyor. Marla Koltuk Takımı’nın 3’lü yataklı koltuk, 2,5’li koltuk seçeneklerinin yanı sıra şık bir berjeri de bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)