Zyxel NWA1123ACv3 access point, kurumlar için üstün WiFi performansını sunuyor

Zyxel NWA1123ACv3 access point, kurumlar için üstün WiFi performansını sunuyor

İnançlı, yapay zeka ve bulut dayanaklı iş ve mesken ağı tahlilleri önderi Zyxel Networks’ün daha kompakt, şık ve radyo frekansı verimliliği ...

İnançlı, yapay zeka ve bulut dayanaklı iş ve mesken ağı tahlilleri önderi Zyxel Networks’ün daha kompakt, şık ve radyo frekansı verimliliği odağında yeni bir dizaynla güncellediği NWA1123ACv3 802.11ac Wave 2 Dual-Radio PoE access point, 1,2 Gbps’ye kadar birleşik temas suratlarını destekliyor.

2,4 GHz ve 5 GHz frekans bantlarında çalışabilen yeni NWA1123-ACv3’ün daha küçük ve kare tasarımı, kurumlar için daha geniş kapsama alanı ve daha istikrarlı temas sağlayacak yüksek güçlü antenlere konut sahipliği yapıyor. 2×2 MIMO antenler, daha fazla kapsama alanı ve güçlü sinyaller manasına geliyor.

Zyxel’in tek noktadan yönetilebilen ağ platformu Nebula dayanaklı olan NWA1123ACv3 access point, kurumların birkaç tıklamayla fiyatsız Nebula lisansı almalarına ve ağlarını bulut üzerinden basitçe yönetmelerine imkan tanıyor.

Premium WiFi tecrübesi

Evvelki modelden daha gelişmiş bir WiFi tecrübesi sunması için MU-MIMO ve RF öncelikli bir dizaynla güncellenen NWA1123ACv3 access point, ince ayarlı yazılımı ve yenilikçi donanımıyla kurumların WiFi irtibatından aldıkları randımanı artırmak için gereken her şeye sahip.

NWA1123ACv3 access point, sahip olduğu Dynamic Channel Selection (Dinamik Kanal Seçimi/DCS) özelliğiyle çoklu AP barındıran WiFi ortamlarında performansı artırıyor. Yayın yaptığı kanal öbür bir AP tarafından kullanıldığında, NWA1123ACv3 dinamik olarak bir öteki uygun kanal seçiyor yahut daha düşük parazitli bir kanala geçiş yapıyor. Yük dengeleme ve akıllı istemci yönlendirme özellikleri ise rastgele bir müdahaleye gerek olmaksızın kablosuz ağ performansının daima en üst düzeyde kalmasını sağlıyor.

En yeni WPA3 güvenlik standardını destekleyen NWA1123ACv3 access point, kablosuz ağları korumak için daha güçlü şifreleme ve kimlik doğrulama özellikleri taşıyor.

NebulaFlex takviyesi ile bulut üzerinden ağ idaresi dayanağı

NebulaFlex takviyeli NWA1123ACv3, ağ yöneticilerin birkaç tıklamayla aygıtlarını fiyatsız Nebula kabiliyetleriyle internete bağlı rastgele bir yerden yönetmeye başlamalarını ya da isterlerse her aygıtı ve ağı farklı başka olarak klasik olarak yönetebilmelerini mümkün kılıyor.

NWA1123ACv3 NebulaFlex teknolojisi sayesinde Nebula’ya taşınabilir uygulama yahut portal üzerinden çarçabuk eklenebiliyor. Böylece, ağ yöneticilerine Nebula’nın sezgisel, tek bölmeli denetim panelini kullanarak internet erişimi olan rastgele bir pozisyondan ağları yapılandırma, izleme ve problemlerini giderme imkanı tanıyor. Nebula tarafından yönetilen tüm ağlara ve aygıtlara erişim sayesinde, ağ yöneticileri verimliliği en üst seviyeye çıkaran, yerinde bakım ihtiyaçlarını azaltan ve ağ kesinti mühletini en aza indiren dengeli ve tümleşik bir kullanıcı tecrübesi sunmak için bir web tarayıcısı yahut akıllı telefon uygulaması aracılığıyla erişilebilen tek bir platformdan faydalanabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)